סילבוס התוכנית:

מודול 1

עולם הקאוצ'ינג מהו? מהי שיטת MSC? ואיך זה קשור לNLP?

במבוא אנו נלמד ביסודיות מהו אימון אישי וכיצד הוא התפתח? מהו ההבדל בין קאוצ'ר לפסיכולוג? מה ההבדל בין קאוצ'ינג לNLP? נבחן בדקות את ההבדל בין אימון לטיפול והכי חשוב, מאמני MSC ילמדו בשיעור זה מה צריך לעשות כדי להצליח באימונים אישיים ובתחום האימון בכלל. שיעור ייסוד חשוב מאוד לתחילת הדרך. החל משיעור זה מתחילים כבר מבחן קצרצר וטרום הכנה לשיעורי הבית בהמשך.

מודול 2

הכנה לכלים ולדעת איך זה עובד?

נתחיל להבין את הבסיס של תהליך האימון וכיצד הוא עובד, מהם יחסי מאמן מאומן, נלמד מהם הגבולות שלנו בחיים ואיך להציב לאחרים בצורה נכונה? נלמד על יעדים ומטרות וכיצד להשיג אותם, נבין איך יוצרים פוקוס בחיים ודיוק מקסימלי, ואיך לסגור כל עסקה (בלי קשר לעסקים) בצורה מקדמת ומקצועית. מודול מעולה על מנת לבסס את המוח להכנה לשינוי פנימי .

מודול 3

הבנת הכלים לעומק והתחלת פרקטיקה

נלמד את משמעות הכלים באימון וכיצד הם משפיעים על המאומן, נלמד לבנות חזון אישי ונבין כמה הוא חשוב לקיום היום יום שלנו, נקבל שיעור מדהים בערכים ונלמד לגלות את הערכים שלנו בצורה אותנטית, נלמד כיצד לצאת מאיזור הנוחות, להוקיר תודה על הקיים בחיים שלנו, נתחיל להכיר שותפים למסע אליו אנחנו יוצאים שזה הSIS או BRO שנכיר במהלך הדרך.

מודול 4

מאמן טוב חייב להיות בענווה

כלי הענווה מול גאווה, עקרון הפשטות, כמה חשוב להיות פשוט ולדבר בפשטות כדי שיבינו אותך, נלמד סוגי מיומנויות לפי תורת הNLP ( פרואקטיבי\ריאקטיבי) והדובדבן שבקצפת שני שיעורים מלאים שלמים על אסרטיביות, מהי? ואיך מאמצים אחת כזו לחיים שלנו? במודול זה תהיה עבודת ההגשה על הספר המדהים 4 ההסכמות.

מודול 5

כמה אתם באמת רוצים שינוי

מאמן אמיתי יודע בכל ליבו שכדי להוות דוגמא הוא צריך לעשות שינוי בעצמו. וזה על ידי הכלים שיקבל בקורס. במודול זה נלמד את "המוכנות להתלכלך" ונשאל כמה אתם באמת רוצים להשתנות? והאם זה חשוב לתהליך האימון? נלמד על סוגי הגישות לפי הNLP. וכמובן נשלב בזה כלים של האופטימיות, ומאזן החיים שילמד אותנו שלכל דבר יש מחיר. מהו המחיר (הנפשי) שאתם מוכנים לשלם כדי להצליח?

מודול 6

האויב הכי גדול של עצמך או המתנה?

אנחנו יכולים להיות האויב הכי גדול של עצמינו, או המתנה הכי גדולה. במודול זה נלמד ניהול אישי והתנהלות אישית כללית, ניהול זמן אפקטיבי, נבחן את ההגדרה של חסמי הצלחה בחיים וכיצד נפטרים מהם, נכיר את כלי הדיוק והבהירות שעוזר לכל דבר להיות מדויק כחץ למטרה, נלמד להציב יעדים בחיים ולהתחיל לפעול על מנת להשיג אותם, והכי חשוב, נטעם מהטעם המתוק של הנחישות וההתמדה.

מודול 7

מאיזו זווית אתם בוחרים להסתכל על החיים?

כדי להצליח בחיים צריך זווית נכונה, במודול זה נלמד לבחון סוגי זויות שבהן אנו רגילים להסתכל על החיים ונבין יחד איך אפשר גם להסתכל כמו מצליחנים, נלמד את עקרון התירוצים ומה הסיבה שאנשים רגילים לתרץ? וכמובן גם נבחן את "עקרון התלונה המתמדת" שיעזור לכם לאבחן בשטח תרצנים ודחיינים בין רגע, נכיר את עקרון השפע שיתן לכם אושר בחיים, נלמד להיפטר משואבי האנרגיות, והכי חשוב, אינטגריטי.

מודול 8

מה קורה שאני שולט על הרגש ולא הוא עליי?

מכירים את זה שקיבלתם פרץ רגש לא נשלט ואח"כ הצטערתם שזה קרה? זה נובע מחוסר ידע בניהול רגשות. תחשבו מה יקרה כאשר אתם תלמדו לשלוט ברגש ולא הוא שישלוט בכם. במודול זה נלמד לזהות ולנהל רגשות בצורה נכונה, נכיר את עקרון האמונה לחיים וכמה שהוא חשוב, עקרון המראה שילמד איך כולנו דומים ופשוט משקפים לנו את ההתנהגויות שלנו, וכמובן עקרון האחריות שיסביר מהי המשמעות של אדם אחראי מי שיעשה את המודול הזה בקפידה יקבל תפנית עצומה בחייו! אלו הם כלים משני חיים!

מודול 9

המחשבה שלך תצור את המציאות שבה אתה תחיה

כמה פעמים שמענו את המשפט "מחשבה יוצרת מציאות?" בשיעור הזה נבין את השורש של המחשבה וכיצד היא משפיעה על התת מודע שלנו ועל המציאות, נלמד איך לשנות מחשבות, עקרון המודעות יעזור לנו להיות יותר במודעות עצמית וחברתית, נכיר את כלי הקבלה העצמית וההתמסרות שיעזור לכל אחד להיפטר מהשפיטה העצמית והחברתית. הכל מתחיל ונגמר במחשבה ובתת מודע, חולמים לדעת לשנות את זה? המודול הזה בשבילכם.

מודול 10

נפרדות

טעות גדולה של מאמנים הינה שהם לא עושים נפרדות בין מה שהמאומן עובר בחייו האישיים לחייהם. מודול זה סופר חשוב שבו נלמד את עקרון הנפרדות וכמה חשוב לעשות את הנפרדות באימון, נלמד על השיקוף באימון ורפלקציה, עקרון הזהות שיחבר אותנו למי שאנחנו, ועקרון גירוי התגובה שילמד איך לגרות את תגובת המאומן במהלך האימון על מנת שהתשובות שלו יהיו חדות יותר שיעזרו לכם כמאמנים לפרוץ לו דרך בחייו האישיים.

מודול 11

אמונות מגבילות
ופירוקן

אמונות מגבילות הם הדבר העיקרי שמעכב כל אחד מלהצליח, ברגע שאתם כמאמנים תלמדו מהם אמונות? סוגי אמונות ופירוק אמונות מגבילות, אתם תצרו פריצת דרך אצל המאומן שלכם שהתקשה להאמין לדברים ספציפיים בחייו ובעזרתכם הוא יהיה קורן מאושר, וכמובן המודול מגיע עם שיעור קינוח בנושא שפיטה ותיוג שילמד כיצד להיפטר מזה. מודול סופר מדויק למי שרוצה לפרק אמונות בחייו ולחוות רוגע אמיתי בנפש .

מודול 12

הכוח של יצירת כימיה
מוסבת עם אנשים (NLP)

כל מאמן MSC ילמד את משמעות הראפור, איך יוצרים ראפור ומזה בכלל? מתי משתמשים בראפור בצורה נכונה, וכמה זה חשוב במהלך אימון, המודול הזה מחוזק יותר עם הלמידה על מהי אמפטיה ומהי סימפטיה וההבדל ביניהם, וכמובן עקרון הסיכון שילמד איך לקחת סיכונים נכונים בחיים.

מודול 13

שכנוע והשפעה
וחדות החושים (NLP)

במודול זה נכיר את מערכות הייצוג הפעילות אצל רוב בני האדם, נלמד לדבר עם אנשים נכונה באמצעותם, נחדד את החושים באמצעות תרגילים סופר מגניבים מעולם הNLP והסוגסטיות, נכיר את עיקרון ההקשר שיעזור לנו להרכיב את הפאזל באימונים וכמובן נכיר את חגיגת ההצלחה שמשמרת את הביטחון העצמי כנראה לתמיד.

מודול 14

יצירת ושימור
מוטיבציה

במודול זה נלמד מהי מוטיבציה? איך יוצרים מוטיבציה? ונלמד על סוגי מוטיבציה, כמו מוטיבציה פנימית ומוטיבציה חיצונית פירמידת הצרכים של מאסלו, נכיר את עקרון הצעדים הקטנים שילוו אתכם לשם ואיך אפשר בלי חוק פארטו שיתן את החדות של המוטיבציה בחיים

מודול 15

אימון
עסקי

כחלק מההכשרה שלכם כמאמנים MSC אתם תאמנו עסקים קטנים ובינוניים. במודול זה נלמד איך מאמנים עסק, איך שולטים יותר על תזרים המזומנים, איך קשור חוסר יציבות נפשית ל"בעיית בזבוז" וכמובן איך פותרים את זה, והכי חשוב כלים סופר חשובים שיעזור לכל אחד לחסוך יותר כספים ו\או אפילו לצאת מהמינוס. מודול חובה למי שרוצה לשפר את ההכנסות שלו ולשלוט על ההוצאות!

מודול 16

איך מקבלים
החלטה?

אחד מהלבטים הכי קשים שלנו כחברה הינה לקבלת החלטה. מודול זה בנוי ביסודו בכלים ובתובנות הכי חשובות שיעזרו לכם להבין כיצד לקבל החלטה נכונה בחיים? איך בכללי מקבלים החלטות? מהיכן זה נובע? איך זה קשור לתת מודע שלכם? כמו כן נכיר גם את עקרון החלופה שעוזר להחליף הרגל בהרגל.

מודול 17

הכנה
לפרקטיקום

במודול זה נלמד מהו הפרקטיקום, איך עושים אותו בצורה נכונה? איך משיגים מאומנים לקליניקה? ותלמדו להשיג את 5 המאומנים הראשונים שלכם שיעברו אתכם תהליך משנה חיים! כמו כן נלמד האם כל אימון יכול להצליח? איזה סוג מאומנים אנחנו לא רוצים לקבל? ממה כדאי להזהר במהלך אימון? נלמד על דיסוננס ודיסוננס קוגניטיבי שלפעמים יחד יגיע עם ניתוק רגשי, כמו כן יגיע הפער של מי שאני חושב שאני למי שאני באמת? ונלמד לטפל בסוגיה הזו.

מודול 18

פיתוח
אינטלגנציה רגשית

אינטלגנציה רגשית זה כלי חובה לכל מאמן ובעיני לכל אדם. במודול זה נלמד לפתח את האינטלינציה הרגשית, נזהה מצבי שחיקה ונלמד להפיגם, נבין כיצד אפשר להתמודד עם לחץ, נפתח את החושים שלנו יותר, נלמד יותר על שכנוע והשפעה וכמובן נכניס לחיינו את עקרון הפרגון שחובה לכל אדם.

מודול 19

מהם עוגנים?
ואיך יוצרים כאלה בחיינו?

עוגנים הינם סופר חשובים להשפעה על החיינו שלנו ביום יום. נלמד מהם עוגנים? אילו סוגי עוגנים יש וכיצד יוצרים עוגנים? כמו כן, נבין מהו נרטיב, וממה הוא נוצר? ונכיר את א.פ.ר.ת שתעזור לכולם לנתח מצבים קצת אחרת

מודול 20

שיפור התקשורת
הבינאישית

אין מאומן שיסרב לקבל את הכלים הללו, במודול זה נלמד לשפר את התקשורת הבינאישית, נלמד ליצור תקשורת נכונה, נכיר את כלי הסמול טוק ושאלות הקסם, נלמד איך להציג את עצמינו בצורה נכונה ומרשימה, נכיר את נאום המעלית, ואת עקרון הפידבק שיעזור לכם לתת פידבק לכל אחד בצורה מושלמת ואת עקרון התקשורת האפקטיבית.

מודול 21

לברוא את
המציאות שלך

איך עושים את זה נכון? נכיר את הצהרת ההצלחה, את עקרון ההצלחה וכמובן נחקור קצת את העבר שלנו, עם כלים מסוג דפוס פיצוי, היפוך הורי, ומודל א.ב.י שיתנו לכם פרספקטיבה על העבר שלכם, כמו כן תכירו את סוגי התקשורת של אחראי מול מאשים, ההבדל בין קורבן למאסטר, נלמד על אגו, סופר אגו והאיד, הערכה מול הערצה, וריצוי מול שירות.

מודול 22

מכירות, שיווק וקופירייטינג

נלמד לבנות מצגת שיווקית, ואיך בונים מצגת נכונה? איך שותלים מסרים בתוך כתיבה ובתוך הדיבור? נכיר את יסודות המכירה של המאמנים כדי למלא את הקליניקה בלקוחות משלמים וכיצד לתמחר את עצמכם בגמר הלימודים? איך משווקים? מהו כלי האוואטר? C.T.A ו- K.L.T זה לא רק אותיות באנגלית וכמובן נלמד את מבוא לסודות הקופירייטינג הנצחיים שאף מכללה לאימון לא גילתה לכם עד עכשיו.

צ'אט
צריך עזרה? אל תהסס!
היי כאן בן ליבה 👋👋
מתלבטים?
צריכים עזרה?
אל תהססו לשלוח הודעה 😉